googleba3c1d7d6e4b1c86.html


Loading...

Kurumsal

Anasayfa Kurumsal

BİZ KİMİZ ?

BEYLER İNŞAAT A.Ş nitelikli ve yaşanılabilir konut ihtiyaçlarını karşılamak için İstanbul Beylikdüzü’nde kurulmuş ve kısa zamanda  markasını bölgesinde sevdirerek zirveye oturmuştur.

Şirketimiz, müşteri memnuniyetini hedef alan, kalite ve güvenliği ön planda tutan konut ve iş yerleri üretimleri yapmaktadır.

Globalleşen dünyada kendisini sürekli yenileyen, daima daha iyisi için çaba sarf eden, kazanmanın yanında müşterisine kazandıran şirketimiz, hizmetlerini tüm dünyaya yaymak arzusu içerisindedir.

Referanslarımız tamamladığımız konutlardan önce siz değerli müşterilerimizin projelerimize olan olumlu katkılarıdır.


MİSYONUMUZ

Yeni yaşam alanları, konforlu yapılar!

BEYLER İNŞAAT A.Ş gelişen ve değişen yaşam koşullarında ortaya çıkan yeni ihtiyaçları gözeten bir firma olarak, insanlara bir bina sunmaktan ziyade yaşam alanları sunarak, konforlu yaşam için gerekli olanakları sağlayarak insanların yaşam standartlarını yükseltmesine aracı kuruluş olmayı kendisine hedef olarak belirlemiştir.


VİSYONUMUZ

En güvenilir, en prestijli!

BEYLER İNŞAAT A.Ş misyonu doğrultusunda insanların yaşam standartlarını yükseltirken bundan aldığı güç ile sektörün her zaman tercih edilen ve önde gelen ismi olmaya devam etmeyi istemektedir.


KALİTE POLİTİKAMIZ

BEYLER İNŞAAT  çözüm ortaklığı yaptığı tüm firmaların kalite standartlarını sağlamasını çalışma şartı olarak uygulamaktadır. TSE ve CE standartları dışındaki malzemeleri yapılarında kullanmayarak, sizlere kaliteli ve konforlu bir yaşam için zemin hazırlar.


Saygılarımızla…

BEYLER İNŞAAT


Sevdiklerinizle Paylaşın
İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0 850 302 1717